Icona IPTV Shqip

IPTV Shqip APK

10.0 | 0 Reviews | 0 Posts
  • Autore:

    IPTV Kosova

  • Ultima versione:

    3.0

  • Data pubblicazione:

    2017-04-01

La descrizione di IPTV Shqip

Neve nuk bejm ndonje streaming live, por vetem se i mbledhum neper faqe të ndryshme linqet dhe i sjellim të gjitha se bashku në nje vend që tju mundesojmë më lehtë qasshmerinë në evente të ndryshme si:

I vetmi IPTV aplikacion qe funksionon me teledirigjues (remote control) ne Android Box dhe TV

1. TV Live, Shqip, Serbisht, Gjermanisht, Turqisht se shpejti edhe shumë të tjerë.
2. Filmat me të fundit të titruar në Shqip,
3. Filma Vizatimor të Dubluar në Shqip,
4. Serialet dhe Komedit më të fundit shqip si: O Sa Mire, Qka ka Shpija, etj
5. TV Show si:,Kafeneja jone, O sa mire, Qka ka shpija Oxyget (Besim Dina), Kojshija Show, nKosove Show, Hallkit, 7 Dit pa Ermanli.
6. Fetare: Ilahi, Filma, Ligjerata
7. Si dhe për të rriturit Filma Erotik +18, të mbrojtur me fjalekalim të cilin mund ta kerkoni në faqen tonë në FaceBook: http://www.facebook.com/IPTVShqipfree

Gjithashtu sipas deshires suaj mund te permbledhni Playlista ne youtube me muzik te zgjedhur nga ju dhe ne i vendosum ne Aplikacion, nese deshironi qe ti ndani me miqt tuaj ne menyr private mund ti vendosum edhe Fjalekalim qe te mund ti shikoni vetem ju dhe miqt tuaj.

Na kontaktoni per ndonje sygjerim shtes, kritikat tuaja jane te mireseardhura...

http://www.facebook.com/IPTVShqipfree/


Shqipt TV, Tv shqip, Live tv shqip, iptv shqip, filma me titra shqip, filma indiski, filma erotik, +18,
Mostra Altro
Advertisement
IPTV Shqip APK Cronologia versioni
Richiedi aggiornamento IPTV ShqipRichiedi aggiornamento
IPTV Shqip 3.0 for Android 4.0.3+ APK Scarica

Versione: 3.0 (30) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Aggiorna il: 2017-04-01

Firma: dfa91a223dfd514f43f96fcd68783c7689708903 IPTV Shqip 3.0(30) apk sicuro e verificato

APK SHA1 File: d36dd12763334fa812c34dfccb3d9db4a1872ab5

Scarica APK(8.6 MB)

IPTV Shqip 2.0 for Android 2.3.2+ APK Scarica

Versione: 2.0 (20) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Aggiorna il: 2016-11-12

Firma: dfa91a223dfd514f43f96fcd68783c7689708903 IPTV Shqip 2.0(20) apk sicuro e verificato

APK SHA1 File: b4f8f81392342543eb26fd38c6f85cc02f49b28c

Novità: 2.0 Verisoni i shumë pritur,Login AutomatikGjithqka e re, kanale me sh Altro...

Scarica APK(16.3 MB)

IPTV Shqip 1.5 for Android 2.3.2+ APK Scarica

Versione: 1.5 (15) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Aggiorna il: 2016-07-16

Firma: dfa91a223dfd514f43f96fcd68783c7689708903 IPTV Shqip 1.5(15) apk sicuro e verificato

APK SHA1 File: 23fb56cb2cc5bd153e69cbfd909b08f276e20519

Novità: Zvoglimi i shkronjave ne emertimin e kanaleve Rregullimi i problemit n Altro...

Scarica APK(4.9 MB)

IPTV Shqip 1.3 for Android 2.3.2+ APK Scarica

Versione: 1.3 (13) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Aggiorna il: 2016-07-10

Firma: dfa91a223dfd514f43f96fcd68783c7689708903 IPTV Shqip 1.3(13) apk sicuro e verificato

APK SHA1 File: 1371405aab00871342005fecc1c802724a592ad8

Novità: Push App Notiffication, Njoftime per evente live ne kohe reale...

Scarica APK(4.9 MB)

IPTV Shqip 1.2 for Android 2.3.2+ APK Scarica

Versione: 1.2 (12) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Aggiorna il: 2016-03-23

Firma: dfa91a223dfd514f43f96fcd68783c7689708903 IPTV Shqip 1.2(12) apk sicuro e verificato

APK SHA1 File: 5c6debb8bf6d48b98cd3774af2035a8b21590b29

Scarica APK(4.6 MB)

Simili o Correlate
Altro dallo Sviluppatore
Commento Loading...
Diventa il primo a commentare.
IPTV Shqip Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

App Popolari nelle ultime 24 ore
Scarica la
App APKPure
Sitemap